Co přesně hledáte?

Vize

Naše poslání

Jasná vize, kvalitní práce, dobrá cena

01

icon-1

Jasná vize

Na jedné straně je to něco jako živá kronika regionu, s možností se aktivně zapojit nebo jen poslouchat. Na straně druhé skvělý marketingový nástroj pro každého podnikatele na Slovácku, který potřebuje propagaci.

02

icon-2

Kvalitní práce

Více než 25 let zkušeností v oblasti médií, praxe, vlastní podcastová studia, příprava moderátora, precizní postprodukce, marketingová strategie pro distribuci. To jsou základy naší práce.

03

icon-3

Dobrá cena

Pro posluchače Slovácký podcast vždycky byl, je a bude zdarma.Pro ty, kteří by se na Slováckém podcastu chtěli aktivně podílet a spolupracovat, je zde prostor pro spolupráci za dobrou cenu!

Za mikrofonem Petr Kopčil

Zkušený team přináší profesionální výsledky

„Vím kdo jsem, co chci a kam jdu."

Slovácký podcast moderuje zkušený profesionál s praxí od roku 1997. Petra můžete znát jak z televizní obrazovky, rádiového éteru, více než dvou tisíc živých akcí a samozřejmě v rámci online světa, který bravurně ovládá.
Petr moderuje a marketingově připravuje spoustu dalších podcastů pro firmy v rámci celé ČR i SR, ale i vlastních projektů – mimo jiné Zlínský podcast nebo Slovácký podcast. Jeho společnost Firestarter provozuje několik podcastových studií, včetně speciálu Podcast na kolech.

+420774744408
info@firestarter.cz

Poslouchají Slovácký podcast

Proč nás mají rádi

Napište nám

Máte nápad? Kontaktujte nás!

  Sídlo společnosti

  Firestarter s.r.o.
  Mokrá 314
  Zlín  760 01

  Chcete zavolat?

  Pondělí – pátek 08:00 – 17:00
  +420774744408

  Partneři Slováckého podcastu

  Děkujeme, že jdete s námi vpřed